Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cvičení okrsku č.12 na Kozlově

18. 5. 2008

Obrazek Obrazek

Dne 8.5. 2008 se sjely zásahové jednotky okrsku č. 12 ve 14 hodin u rybníčka v Kozlově, kde bylo naplánováno jarní cvičení. Po úvodním nástupu se jednotky rozjely k plnění úkolu, kterým tentokrát bylo dopravit vodu hadicemi, za použití požárních přenosných stříkaček k chatě Maxe Švabinského. Což znamenalo překonat vzdálenost cca 1km (50 hadic) se značným převýšením. Tohoto úkolu se všechny jednotky zhostily na výtečnou a za 30 minut již voda z kozlovského rybníčka stříkala ze dvou útočných proudů u chaty v množství cca 400 l za minutu. Po závěrečném vyhodnocení a malém občerstvení v sále hospody u Sitařů v Kozlově se jednotky vrátily zpět na své základny odkud jsou připraveni ve dne i v noci hájit životy a majetek nás všech. Cvičení se zúčastnilo celkem 6 jednotek (Kozlov, Rybník, Dlouhá Třebová, Lhotka, Parník a Česká Třebová) se 37 hasiči a 5 motorovými stříkačkami. Všem zúčastněným děkuji za vynikající výkon a obětované sváteční odpoledne. Převzato z http://hasici-ct.webzdarma.cz/

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář