Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Nová požární stříkačka

21. 10. 2007
Náš sbor byl vybaven novou požární stříkačkou japonské značky Tohatsu spadající do kategorie PS16. Stříkačka bude sloužit zásahové jednotce a také soutěžním družstvům. Budou na ní nutny úpravy, aby se dala transportovat v hasičském autě při zachování možnosti transportu staré stříkačky. Stroj vyniká hlavně svou vahou- pouhých 94 kilogramů (bez náplní), takže s ní bez problému mohou manipulovat jen dva muži místo čtyř jak tomu bylo u stávající stříkačky, což znamená, že se ostatní mohou věnovat jiné činnosti, např. rozvíjet útočné vedení.
Hasičská stříkačka bude oficiálně předána sboru u příležitosti Svatomartinské zabíjačky 10.11.2007 v 15.00 hodin. Více o této akci na stránkách kronikáře. http://www.kronikar.estranky.cz/
Fotografie budou postupně přidány.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář