Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nová požární stříkačka

21. 10. 2007
Náš sbor byl vybaven novou požární stříkačkou japonské značky Tohatsu spadající do kategorie PS16. Stříkačka bude sloužit zásahové jednotce a také soutěžním družstvům. Budou na ní nutny úpravy, aby se dala transportovat v hasičském autě při zachování možnosti transportu staré stříkačky. Stroj vyniká hlavně svou vahou- pouhých 94 kilogramů (bez náplní), takže s ní bez problému mohou manipulovat jen dva muži místo čtyř jak tomu bylo u stávající stříkačky, což znamená, že se ostatní mohou věnovat jiné činnosti, např. rozvíjet útočné vedení.
Hasičská stříkačka bude oficiálně předána sboru u příležitosti Svatomartinské zabíjačky 10.11.2007 v 15.00 hodin. Více o této akci na stránkách kronikáře. http://www.kronikar.estranky.cz/
Fotografie budou postupně přidány.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář